Apostolska pielgrzymka (cz.7. Badanie stanu wiary..) Biskupa R. Williamsona do Polski, Roku Pańskiego 2016. Przesłania. Informacje.

Apostolska pielgrzymka (cz.7. Badanie stanu wiary..) Biskupa R. Williamsona do Polski, Roku Pańskiego 2016. Przesłania. Informacje.

Podczas pierwszego tygodnia pobytu w Polsce, Biskup Williamson spotykał się z Duchownymi i wiernymi Kościoła Rzymsko – Katolickiego , ale i nie tylko…

Badając stan wiary w naszym narodzie, tak by współpracować dobrze z Laska Bożą skierowaną do nas Polaków, Biskup Williamson odwiedził Sokółkę. Spotkał się tam z Księdzem Proboszczem, który zaprosił Biskupa na kolację, wcześniej organizując nam hotel. Ksiądz Proboszcz, który był świadkiem cudu w Sokółce, podczas wspólnegoposiłku opowiedział zszczegółami o tym nadzwyczajnym wydarzeniu.

Przesłanie: W Sokółce miał miejsce Cud Eucharystyczny.

http://www.sokolka.archibial.pl/wydarzenie_eucharystyczne/

Biskup Williamson woła o modlitwę za Księży Polaków, którzy mającwiarę, z różnych przyczyn nie znajdują sił by oprzeć się modernizmowi. W wielu parafiach Księża, którzy zamknięci” w modernistycznym systemie posoborowego kościoła, naciskani przez posoborowych hierarchów;

https://polakortodoks.wordpress.com/2016/08/09/cztery-grupy-wykonczyc-andrzeja-leppera-trzecia-grupa-to-kosciol-liberalny-a-lepper/

– potrzebują modlitwy oraz w parze z nią działania wspierającego dobrych Księży Polakówktórzy opuszczeni przez wiernych podążających za modernizmem.

Przesłaniem cudu jest fakt, że msza posoborowa jest ważna ale niegodna, której należy unikać, gdyż modląc się niegodnie Księża i Wierni „śmierć sobie przynoszą”..;

Biskup Williamson widział… w mieście Sokółka, ale i wielu innych polskich miastach, miejscowościach młodzież i dorosłych…- Polaków, których dusze usychają….

https://gajowka.wordpress.com/2016/09/17/plaga-kobiecych-spodni-biskup-r-williamson/

Przyczynę tej śmierci duchowej Ksiądz Biskup widzi w tym, w niegodnej mszy posoborowej…

Biskup zwraca się do Polaków…, Księży Rzymsko-Katolickich z prośbą o walkę z samym sobą, walkę ze Światem by opierając się mu, wzbudzić w sobie siły do nie tylko odrzucenia posoborowego rytu, ale i wysiłku  bogobojnej posługi  formującej społeczeństwo polskie w zgodzie zeŚwiętą Tradycją. Szczególnie ważne jest, zdaniem Biskupa, dokonywanie prawidłowych, ważnych spowiedzi….udzielanie ważnych, Świętych Sakramentów.

***

(Biskup Williamson, będąc muzykiem, byl „gościem Pana Chopina”…)

***

Biskup udzielił wiele Świętych Sakramentów:

***

Przedstawiciel Społeczeństwa Polak-Ortodoks

Jan Aleksander

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s