Apostolska pielgrzymka (cz.10b. Chrystus jest Królem..Polski; Ksiądz Płonka a Droga, Prawda, Życie) Biskupa R. Williamsona do Polski, Roku Pańskiego 2016. Przesłania. Informacje.

Apostolska pielgrzymka (cz.10b. Chrystus jest Królem..Polski; Ksiądz Płonka a Droga, Prawda, Życie) Biskupa R. Williamsona do Polski, Roku Pańskiego 2016. Przesłania. Informacje.

*
„Za łaską Bożą musimy się ostać w Prawdzie bez względu na koszty. A jeśli nas brutalnie zamordują  ….Hej, to najszybsza winda do Nieba.” – Biskup R. Williamson.

„..mamy dwie religie ( Tradycyjną Rzymsko-Katolicką oraz Katolicko-Posoborową = Liberalny Judaizm-JA)…mowimy tutaj o dwóch różnych religiach , które walczą na śmierć i życie..” – Biskup R. Williamson

**

Na wykładzie Ekscelencji Biskupa R. Williamsona, na południu Polski 7 września br,

był obecny Ksiądz Egzorcysta Franciszek Płonka, który oświadczył, stawiającswój autorytet, że Jan Paweł II podczas całego pontyfikatu nie popełniłżadnego błędu w nauczaniu.

Ksiądz Płonka, wezwał również zgromadzonych słuchaczy, byśmy na „GolgotęBeskidów” nie patrzyli pod kątem dopatrywania się masońskich znaków, których wg. tego księdza tam nie ma, a pod kątem tylko spostrzegania katolickich symboli.

Zrozumiałem, że przykładowo, patrząc na figurę osoby krzyżującej Chrystusa Pana,

mam nie widzieć w niej symbolu Śmierci, a wyłącznie mam widzieć i publicznie stwierdzać, że jest to figura żołnierza rzymskiego, Rzymianina.

***

https://www.google.co.uk/search?q=Golgota+beskidow&espv=2&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwiY-efPzarQAhVLI8AKHRdeBjEQsAQIOw&biw=1152&bih=721

***

Mam zabronić sobie doszukiwania się herezji, masońskiego znaku przekładającego się na zabójczą dla mnie rzeczywistość…. Widząc fakt bluźnierstwa, że figurą/postacią krzyżującą Chrystusa jest Śmierć oraz gwoździe, mające napisy obrazujące sposoby zadawania śmierci – to mają być rzeczy, których nie widzę, których nie ma…mam udawac przed soba, że bluźnierstwa w ogóle nie ma.

Ksiądz egzorcysta przedstawiając się, wspomniał, że jest uczniem Jana Pawła II. Zrozumiałem, że ten uczeń , za swym mistrzem, naucza, wzywając zgromadzonych, byśmy pozwolili, by Kościół Rzymsko-Katolicki był „ambiguous”, co oznacza otwarty na wiele interpretacji, w zależności od interpretującego. Polacy, Katolicy, mają więc widzieć w „Golgocie Beskidówwyłącznie Drogę Krzyżową Chrystusa Pana, oraz mają tam oddawaćcześć Panu Bogu. Natomiast, masoni, mają tam widzieć swojąinterpretację masońskiego kościoła, w której mają widzieć wytyczoną drogę niszczenia Kościoła Rzymsko-Katolickiego – Mistycznego Ciała Chrystusa w Polsce – niszczenia Narodu Polskiego. Taki ma być Kościół Rzymsko-Katolicki dziś. Tak, razem z innymi, nawet wrogami naszymi mamy się integrować i mieć takie schizofreniczne, dla nas zabójcze relacje!

Zrozumiałem, że mamy być tolerancyjni i otwarci na różne prawdy, gdyż tylko tak, możemy wyrazić katolicką miłość, Miłosierdzie Boże, której promotorem podobno byłŚwięty Jan Paweł II”, który był mistrzem Księdza Franciszka Płonki.

Ksiądz Egzorcysta, oponent Biskupa Williamsona, zapewne nie zgadza się z Ekscelencji wykładnią Prawdy, której Kościół Rzymsko-Katolicki ma w obowiązku bronić i reprezentować:

  • napisy po polsku:

***

Uciekajcie od Żydo-Masońskiego Posoborowego Kościoła w Polsce i tych co chodzą na Posoborową Mszę!

Szukajcie ojców naszych, Tradycyjnego Rzymsko-Katolickiego Kościoła i Księży Tradycjonalistów…- ich słuchajcie!

****

Przedstawiciel Społeczeństwa Polak-Ortodoks

Jan Aleksander

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s