Apostolska pielgrzymka (cz.12. Bonapartyzacja Posoborowego Kościoła Katolickiego ) Biskupa R. Williamsona do Polski, Roku Pańskiego 2016. Przesłania. Informacje.

Apostolska pielgrzymka (cz.12. Bonapartyzacja Posoborowego Kościoła Katolickiego ) Biskupa R. Williamsona do Polski, Roku Pańskiego 2016. Przesłania. Informacje.

***

Modlitwa, wykłady, rozmowy z wiernymi, spowiedź, sakramenty swięte, Msza Święta, krótki sen, posiłek i znów modlitwa, Msza Święta… – zauważyłem, że takie jest właśnie życie Biskupa Ryszarda Williamsona, który w samochodzie podczas podróży nieprzerwanie niemalże odmawiał Różaniec Święty i inne modlitwy.

Któregoś dnia w samochodzie podczas jazdy na kolejne spotkanie, Mszę Świętą …, po wspólnym odmówieniu Różańca, ja po polsku a Biskup po łacinie, Ekscelencja wspomniał Napoleona Bonaparte i jego czasy, nawiązując do współczesnej Europy i Kościoła Katolickiego.

1789–1799 to lata rewolucji we Francji, której konsekwencją był podział ziem Rzeczpospolitej i ich wchłonięcie przez mocarstwa ówczesnej Europy. Masoneria w Polsce doprowadziła do likwidacji samodzielnego isnienia Katolickiego Królestwa Polskego zwanego dziś I Rzeczpospolitą, co było poprzedzone domowymi wojnami, rewolucjami w naszym kraju.

We Francji rewolucjoniści dokonali ludobujstwa katolików nie tylko w Wandei, ale całym Francuskim Królestwie. Zgilotynowali Króla Francji,

http://www.pch24.pl/zgilotynowana-francja,33452,i.html

wymordowali katolicką elitę tego państwa. Zabronili istnienia religii katolickiej, eliminujac każdy jej symbol. Doszło nawet do takiego uwidocznienia nienawiści do Pana Boga, do Świętego Rzymu, do Chrystusa, że zlikwidowano siedmiodniowy tydzień pracy zamieniając go na 10 dniowy.

Bestialstwo, ludobójstwo, złodziejstwo, upadek moralny zapanował w całej rewolucyjnej Francji. Dokonano tego rękoma, w tym, samych Francuzów. Religia Katolicka przestała istnieć już w byłym królestwie.

Rewolucjoniści tryumfowali. Byli bogami, których rozkazy , nawet nejbrutalniejsze w wykonaniu ludność wykonywała posłusznie. Jednak, w miarę upływu czasu, ku przerażeniu rewolucjonistów, ludność francuska, zauważyła, że ich przywódcy, nie są bogami, a mordercami, którymi wielu Francuzów się również stało. Zapanowała znieczulica , brak posłuszenstwa rewolucyjnym autorytetom, nawet pod groźbą utraty życia. Rewolucyjne państwo rozkładało się w totalnej anarchii, nihilizmie.

Żydo-masoneria, która wywołała francuską rewolucję wiedziała, że przyczyną nieposłuszeństwa francuskiego tłumu, jest brak prawdziwego autorytetu, który wypływa tylko od Pana Boga. Etap rewolucyjnego etapu pierwszy więc, został ukończony. Inżynieryjna reorganizacja społeczeństwa zapoczątkowana, ale teraz trzeba było dokonać kilka kroków w tył, w myśl zasady rewolucyjnej – 5 ktokow w przód, a dwa.., kroki w tył i tak wciąż, aż do celu…NOWO.

Sobór Watykański II zwany jest rewolucją francuską wewnątrz kościoła katolickiego. Ojcowie soborowi dokonali eliminacji Chrystisa z  kościoła dokonując opisania Manifestu Polityczno – Teologicznego w imieniu Kościoła Katolickiego, na bazie którego zaczęto dokonywać rękoma już samych katolików poszczególnych Państw rewolucji w całym katolickim świecie. Mordowano Chrystusa.., likwidowano Boga z każdej Mszy nowym tworem – zwanym nową mszą katolicką, która została opracowana przez masona Buginiego.

*

„Ze spokojnym sumieniem stwierdzamy, że nie jesteśmy zobowiązani podporządkować się zakazowi działalności Ecône, ponieważ widzimy za nim sposób postępowania, w jaki został wydany oraz rękę, która nie jest ręką Kościoła, postawę pozbawioną wszelkiego szacunku dla prawa kanonicznego, która nie jest postawą Kościoła. Jesteśmy zmuszeni sądzić, że autorem tej sankcji jest wróg, który przeniknął do Kościoła i że wrogiem tym jest masoneria. 

Nieustanny rozwój herezji i apostazji zmusza nas do stwierdzenia występowania w Kurii Rzymskiej masońskiego wpływu a nawet obecności masońskiej loży w samym Watykanie. Mamy obecnie do czynienia… z realną okupacją Watykanu przez anty-kościół zrodzony z protestantyzmu i zdeterminowany by szerzyć wszystkie błędy, które papieże potępiali przez ostatnie 400 lat” (64).

**

„Rzeź” ta trwała przez cały pontyfikat Jana Pawła II , aż pod koniec, ludność Europy zaczęła widzieć, że to nie reprezentant Pana Boga siedzi na tronie piotrowym, a morderca Tradycji Świętej, …a która to zbrodnia przekłada się na życie, a w zasadzie śmierć ludności Cywilicacji Łacińskiej.

Zapanowała zniczulica, przestano słuchać „Wielkiego Jana Pawła II”. Medialna propaganda masonerii skierowana do tłumu już nie pomagała. To szczególnie było zauważalne na terenie Polski, po przybyciu do naszego panstwa Bractwa Piusa X.

Ta sytuacja była sygnałem dla żydo-masonerii by dokonać bonapartyzacji kościoła katolickiego.

**

W XVIII wieku, po krawawej, przy użyciu gilotyny…pierwszym etapie rewolucji, żydo-masoneria wykreowała „małego Hitlera”, który w okrzyku „God mit uns”, przywrócił Królestwo Francji, samym koronując się na Cesarza. Przywrócił hierarchię społeczną… szlachtę, nominując nowych baronów, etc, etc. Przywrócił też do łask religię katolicką, ale nadając jej jedynie pewne prawa. Rewolucja, w Napoleona etapie pozwoliła działać księżom katolickim, ale tylko tym, którzy podpisywali „umowę z rewolucjonistami”.

Rewolucja więc mogła trwać dalej, bo przy pomocy iluminacji  kradła jedyny autorytet, który pochodzi od Pana Boga. Skradzionym autorytetem legitymizowała się  względem tłumu. Tłum zaczął znów widzieć jasność, autorytet w przywódcach rewolucji II etapu, ale nie widział, że ta jasność pochodzi od Księcia Światła, a nie Trójcy Świętej.

Podobieństwa XVII wieku z XXI są wielkie. Po śmierci JPII, pojawiło się dwóch Papieży, którzy jak niegdyś Bonaparte…, przywrócili do łask Mszę Świętą Trydencką, ale jak dawniej, tylko pod warunkami umowy z liderami Rewolicji Soboru Watykaskiego II.

Obecnie znajdujemy się w czasie przełomowym, w którym ostatni…, jawnie silnie zorganizowany Kościół Tradycynie Katolicki, w strukturach Bractwa Piusa X, podejmuje decyzję podpisania umowy z rewolucjonistami, legitymizując rewolucjonistów szerzących pożar i śmierć na świecie.

Zaiste, obrona Rzymsko-Katolickiego Kościoła jest już li tylko w rękach świeckich.

Przedstawiciel Społeczeństwa Polak-Ortodoks

Jan Aleksander

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s