Przesłanie Biskupa Williamsona do Polaków – Wspólnie działać…i nigdy się nie poddawać!

Przesłanie Biskupa Williamsona do Polaków – Wspólnie działać…i nigdy się nie poddawać!

W pierwszą niedzielę sierpnia 2016 roku, dzień po pierwszosobotnim rozważaniu Świętego Różańca, które dokonywane co miesiąc jest  w Brodstairs :

Right Reverend Richard Williamson / Rev. Stephen Abraham
Regina Martyrum House
17, West Cliff Road
Broadstairs
Kent CT10 1PU
United Kingdom

( …spełniając prośbę Matki Bożej Fatimskiej..), oraz po niedzielnej Mszy Świętej w Londynie:

London Mass Centre

– Dom Biskupa Williamsona zdecydował się uczestniczyć w „spotkaniu chodnikowym” w stolicy Anglii, naprzeciwko szpitala  „Rosslyn Clinic ”   https://www.bpas.org/clinics/bpas-richmond/, celm czynnego sprzeciwu zabijania dzieci nienarodzonych.

Spotkanie/pikietę zorganizowało Narodowe Odrodzenie Polski, oddział w Anglii, prosząc wcześniej Dom Biskupa Williamsona o czynny w nim udział.

Zaproszenie również przekazane zostało Ruchowi Polak-Ortodoks.

W spotkaniu/pikiecie uczestniczyliśmy wspólnie organizując„chodnikowe”, przed murami szpitala rozważanie modlitewne pierwszej części Różańca Świętego, w intencji zabitych, nienarodzonych dzieci oraz ich matek.

Pomiędzy modlitwami, rozważajac święte tajemnice, Ojciec Abraham wygłosił nam piękne katolickie nauki. Jedna z pięciu, nawiązywala do ostatniej tajemnicy pierwszej części Różańca -znalezienie nastoletniego  Jezusa w Świątyni –

Przenajswiętrza Matka myśląc, że jej syn jest pod opieką jej Męża, wróciła z Jerozolimy do domu.

Po pobycie w mieście, w innej jego cześci, tak też zrobił Święty Józef, ale wrócił bez dziecka, gdyż myślał, że jest ono pod opieką Marii.

Oboje powrócili do Jerozolimy w pośpiechu, by szukać swego syna, i po trzech dnich, znaleźli go w Świątyni …nauczającym.

Młody  Jezus , był przecież wzorem posłuszeństwa. Jak to się stało, że zamiast trzymać się blisko rodzica, poszedł bez pytania do Świątyni?

Zrobił to, korzystając z Prawa Bożego, które jest nadrzędne względem nakazów nawet rodziców.

JE Biskup Williamson, poprzez osobę Księdza Abrahama przkazal nam, że każde prawo stworzone przez człowieka nie ma mocy nad prawem naturalnym. Prawom wymyślonym przez czlowieka należy się czynnie sprzeciwiać, jeżeli jest niezgodne z Prawem Bożym, Prawdą, która deteminować ma nasze życie, zachownia, postawę indywidualną i zbiorową całych społeczeństw, ..państw tu na „ziemskim padole”.

I tak, czy głosząc nasze wywody w internecie.., czy publicznie działając, mamy prawo to robić tylko tak, by było to w zgodzie z Prawem Bożym , Prawdą.

„Chodnikowe” rozważanie Świętego Różańca i modlitwy przed Aborcyjnym Szpitalem w Londynie, było właściwym upominaniem społeczeństwa w sprawie popełniania zabójstw nienarodzonych dzieci.

„Chodnikowe” rozważanie Świętego Różańca i modlitwy przed Aborcyjnym Szpitalem w Londynie spowodowało, że w Stella Haeven Aniołowie walczą z Księciami Ciemności, których armia demonów powoduje , że matki i gro społeczeństw całych nie widzi popełnianego grzechu, lub nie ma sił mu sie oprzeć.

JE Biskup Williamson, dał wyraźny sygnał dla wszystkich, by wspólnie działać  i nigdy się nie poddawać, nawet wtedy, gdy grozi to „ziemskimi konsekwencjami”.

Biskup przekazuje, że współpraca pomiędzy Tradycyjnymi Księżmi a świecką częścią Kościoła Rzymsko-Katolickiego musi być  ścisła, bardzo czynna oraz skuteczna, w tym wskazuje na skuteczność  rozważania  wspólnego  Świętego Różańca.

„Nie” radykalizmowi , „nie” wszyskim modernistycznym, izmom …, a walka czynna z samym sobąwłasnego ciała namiętnościami, walka ze Światem i Kłamstwem, w oparciu o Święte Magisterium wykladające naturalne prawo, które jest opisane w Kościoła Świętego Katechiźmie.

Jan Aleksander

Advertisements
This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s